Bukleti | hipermārketi un lielveikali | Lidl

Lidl

Brošūras ar beigušos derīguma termiņu Lidl »

Lidl ir Vācijas lielveikalu diskontu tīkls, ko 1973. gadā dibināja Dīters Švarcs. Pirmais Lidl veikals tika atvērts Ludvigshāfenē, Vācijā, un sākotnēji tas bija neliels pārtikas veikals. Tomēr gadu gaitā uzņēmums strauji attīstījās un paplašināja savu darbību citās valstīs, tostarp Francijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. Šodien Lidl ir viens no lielākajiem lielveikalu tīkliem Eiropā, un tam 32 valstīs darbojas vairāk nekā 11 000 veikalu. Uzņēmums ir pazīstams ar to, ka tas piedāvā augstas kvalitātes produktus par zemām cenām, un tas turpina augt un paplašināt savu darbību visā pasaulē.


Lidl misija ir nodrošināt pircējiem augstas kvalitātes produktus par iespējami zemākajām cenām. Uzņēmums to sasniedz, izmantojot vairākus faktorus, tostarp lielu uzmanību pievēršot efektivitātei, racionalizējot piegādes ķēdi un liekot uzsvaru uz atkritumu samazināšanu. Lidl arī liek lielu uzsvaru uz ilgtspēju un ir izvirzījis vērienīgus mērķus ietekmes uz vidi samazināšanai, piemēram, līdz 2030. gadam par 50 % samazināt pārtikas atkritumu daudzumu un līdz 2025. gadam 100 % izmantot atjaunojamo enerģiju.

Lidl ne tikai piedāvā pārtikas produktus un mājsaimniecības preces par pieņemamām cenām, bet arī savu maizes ceptuvi, kas katru dienu ražo svaigu maizi un konditorejas izstrādājumus, kā arī piedāvā bioloģisko un veģetāro produktu klāstu. Uzņēmums regulāri rīko arī īpašas akcijas un ierobežota termiņa piedāvājumus, kā arī piedāvā nepārtikas preču klāstu, piemēram, apģērbu un mājsaimniecības preces.

Lidl ir apņēmies saviem klientiem nodrošināt pozitīvu iepirkšanās pieredzi, un par savu klientu apkalpošanu ir saņēmis vairākus apbalvojumus, tostarp 2020. gadā Good Housekeeping balvu konkursā tika atzīts par Apvienotās Karalistes labāko lielveikalu. Kopumā Lidl misija ir padarīt kvalitatīvus produktus pieejamus ikvienam, vienlaikus darbojoties videi un sociāli atbildīgi.


Citi veikali

Vai esat jau redzējis visus Lidl veikala bukletus un pārsteidzošos akcijas piedāvājumus? Esiet informēts, noklikšķinot uz veikala logotipa un apskatot, kādus lieliskus produktus un akcijas tas piedāvā!

Jaunākie raksti

Kā atgūt formu pēc ziemas?

Kā atgūt formu pēc ziemas?

Pēc ziemas perioda, kas pildīts ar mīkstinājumu, pienāk laiks atdzīvināt ķermeni un prātu.

Kā īstenot Jaunā gada apņemšanās?

Kā īstenot Jaunā gada apņemšanās?

Jaunā gada sākums ir lieliska iespēja pašpārbaudei un personīgai attīstībai. Ja vēlaties īstenot savus jaungada apņemšanos, ir svarīgi noteikt…

Dāvanu iegāde

Dāvanu iegāde

Dāvanu iegāde var būt prieks, ja tu rīkojies apdomīgi. Kā izvēlēties labāko dāvanu saviem tuviniekiem?

Tehnoloģijas: Skatījums uz nākotni

Tehnoloģijas: Skatījums uz nākotni

Tehnoloģiskais progress ir pastāvīgs katalizators cilvēku attīstībā. Tas uzlabo mūsu dzīves kvalitāti, maina mūsu komunikācijas, darba un izklaides…