5 galvenie soļi, lai izveidotu perfekti saderīgu garderobu!

MrOferto
Kas īsti ir kapsulas garderoba? Tā ir vienkāršota apģērba kolekcija, kas ļauj jums ar mazākām drēbēm iegūt vairāk iespēju. Kā to izveidot?
5 galvenie soļi, lai izveidotu perfekti saderīgu garderobu!

Izvēlieties savu stilu
Pirms sākat veidot savu kapsulu, ņemiet vērā savu dzīvesveidu un personiskās preference. Vai priekšroka tiek dota elegancēm un minimalistiskam stilam vai krāšņām krāsām un rakstiem, ir svarīgi, lai jūsu kapsula atspoguļotu tieši jūs.

Koncentrējieties uz pamata gabaliem
Izvēlieties pamata gabalus, kas ir viegli savienojami un daudzfunkcionāli. Augstas kvalitātes džinsi, balti krekli, melns bleizeris - šie gabali ir katras kapsulas garderobes pamatā.

Pievērsiet uzmanību kvalitātei
Izvēloties apģērbu, dodiet priekšroku kvalitātei. Augstas kvalitātes apģērbs ilgāk kalpos un kalpos jums jūsu kapsulā ilgāk. Turklāt augstas kvalitātes materiāli bieži vien ir arī ērtāki nēsāšanai.

Spēlējieties ar krāsām un griezumiem
Nebaidieties eksperimentēt ar krāsām un griezumiem! Izvēlieties krāsas, kas jums labi piestāv, un griezumus, kas jums atbilst. Svarīgi, lai viss labi saliktos kopā.

Atjauniniet savu garderobu
Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, atcerieties regulāri pārskatīt un atjaunināt savu kapsulas garderobu. Jūsu vajadzības mainās, un ar tām arī jūsu stils. Tāpēc ir svarīgi, lai jūsu kapsula pielāgotos jūsu pašreizējām vajadzībām un sezonas izmaiņām.

Ar šiem 5 galvenajiem soļiem jūs esat uz pareizā ceļa, lai izveidotu perfektu kapsulas garderobu, kas atspoguļo jūsu personību un stilu.

« 5 vienkārši soļi pretējā virzienā efektīvai pārtikas izmantošanai Kā iegūt ilgtspējīgu iepirkšanos »