5 ieteikumi interjera dekora atjaunošanai vasarai

MrOferto
Vasaras laiks ir lielisks laiks, lai baudītu siltu laika un saules starus, bet kas, ja jums jāpaliek iekštelpās? Laime, ir daudz ieteikumu, kā iekštelpu dekoru var atjaunot, lai radītu vasaras atmosfēru. Sākot no košām krāsām līdz dabiskiem materiāliem, šeit ir pieci veidi, kā atjaunot savu interjera dizainu šajā sezonā.
5 ieteikumi interjera dekora atjaunošanai vasarai

Pielieciet košas krāsas

Vienkāršākais veids, kā iekštelpu dekoru atjaunot, lai radītu vasaras noskaņu, ir pievienot košas krāsas. Izvēlieties košus dzeltenus, oranžus un rozā toņus, kas atgādina vasaras saulrieta krāsas. Jūs varat pievienot šīs krāsas nelielās devās, piemēram, ar spilveniem, aizkariem vai mākslas darbiem, vai arī lielāks akcents ir koši krāsains dīvāns.

Pievienojiet dabiskus materiālus

Cits veids, kā ieviest vasaras noskaņu mājās, ir iekļaut dabiskus materiālus dekorā. Iekļaujiet koka, biezu pārsēju un aizkari, bambusa groziņus vai koka elementus savā telpā. Šie materiāli piešķirs siltumu un tekstūru, padarot jūsu māju patīkamāku un pievilcīgāku.

Mainiet savu gultas veļu

Ja vēlaties atjaunot savu māju vasarai, neaizmirstiet par savu gultas veļu. Mainiet savu smago segu pret vieglu segu vai pārklāju spilgtā, priecīgā krāsā. Šī vienkāršā izmaiņa nekavējoties padarīs jūsu guļamistabu vasarīgāku un patīkamāku.

Izmantojiet dabas dāvanas

Tikai tāpēc, ka jūs atrodaties telpās, nenozīmē, ka nevarat baudīt dabu. Ievietojiet savā dekorā dažus augus. Augi ne tikai piešķir krāsu un tekstūru, bet arī uzlabo gaisa kvalitāti un samazina stresa līmeni.

Ļaujiet ienākt gaismu

Lai patiešām iegūtu vasaras sa jūtu, ļaujiet ienākt vairāk dabiskās gaismas. Atveriet aizkurus un izmantojiet vieglus, plānus aizkarus, kas nepārtraukti atstāj iespēju saulei ienākt telpā. Tas padarīs jūsu telpas gaišākas un atvērtākas, piešķirot tām vasaras atmosfēru.

Secinājums: Interjera dekora atjaunošana vasarai nav sarežģīts uzdevums. Pieliecot košas krāsas, iekļaujot dabiskus materiālus, mainot gultas veļu, izmantojot augus un ļaujot ienākt dabiskajai gaismai, jūs varat radīt vasaras atmosfēru mājās. Atcerieties, ka svarīgi ir radīt tādu atmosfēru, kas jums patīk un padara jūs laimīgus un komfortablus, neatkarīgi no tā, kādi dizaina elementi tiek izmantoti.

« Kāpēc miegs ir tik svarīgs mūsu veselībai? Kā ceļot lēti visā pasaulē? »