Kā ceļot lēti visā pasaulē?

MrOferto
Kurš gan nevēlētos ceļot par mazām naudām? Katrs cilvēks ir unikāls, un katram ir atšķirīgas vēlmes un īpašas prasības. Kāds var priekšroku dot piecgwīžu viesnīcai ar visu iekļautu pakalpojumu, bet citam pietiek vienkāršs viesnīcas numurs. Kādam patīk tiešas lidojumi bez liekiem pārsēšanās, bet citiem tādas pārsēšanās ir pieņemamas, jo tādā veidā var apskatīt vairāk galamērķus.
Kā ceļot lēti visā pasaulē?

Kā atrast lētas lidmašīnu biļetes?

Ceļošanas laikā elastība ietaupīs daudz naudas. Lidmašīnu biļetes ir ceļojumu pamats (ja, protams, neplānojat ceļot ar automašīnu vai autobusu). Vislētākās biļetes iegūstamas tad, ja jums ir elastīgi datumu izvēles. Tad jūs varat atrast ļoti lētas lidmašīnu biļetes. Šodien jau pastāv daudzas vietnes, kas atrošot lidmašīnu biļetes un jūs varat tos sakārtot no lētākām. Ieteikums jums: pateicoties naudas atmaksa portāliem, jūs varat arī ietaupīt lidmašīnu biļetes iegādē. No katras pirkuma jūs saņemsiet atpakaļ daļu naudas. Tas attiecas arī uz lidmašīnu biļetēm.

Sekojiet lēto lidmašīnu īpašajām piedāvājumiem. Ja jums ir izvēlēta sapņu valsts, kuru vēlaties apmeklēt, bet jums nav nozīmes par lidojuma datumu, regulāri pārbaudiet portālus, kas darbojas kā lēto lidmašīnu salīdzināšanas rīki.

Būt atvērtiem jaunām iespējām. Ja jums nav nozīmes, kur un kad lidot, sekot portāliem, kas meklē lētas lidmašīnu biļetes uz visām pasaules vietām jūsu vietā.

Kā ietaupīt uz naktsmītnēm?

Naktsmītne ir viens no lielākajiem izdevumiem jūsu ceļojumu laikā. Taču tas nav nekas, kas nevarētu tikt saprātīgi pārvaldīts. Katrā vietā jūs varat atrast viesnīcu, kas piedāvā pašreizēju akciju. Ja tādas nav, varat izmantot kuponus. Pamats ir izmantot atlaižu kodus, meklēt viesnīcas ar akcijām vai apskatīties naktsmītnes lētākajās pilsētas daļās. Tomēr ir svarīgi uztvert ceļojumu kā kopumu. Dažreiz centra naktsmītne var būt izdevīgāka, piemēram, vietās, kurās ir dārgs vietējais transports.

Kā labs alternatīvas variants lētākai naktsmītnei var būt Airbnb. Airbnb piedāvā dažāda veida privāto personu iznomātas naktsmītnes. Airbnb var ļaut jums tuvāk iepazīt vietējo kultūru un redzēt cita skatu uz jūsu ceļojuma galamērķi.

Kā ietaupīt pašā ceļojumā?

No lidostas nekad neņemiet taksometru. Pēc biļešu iegādes izmantojiet meklētājprogrammas, lai noskaidrotu, kādas lietotnes ir pieejamas valstī, uz kuru dodaties, un ideālā gadījumā izmantojiet arī ielūguma kodu, lai ietaupītu vairāk naudas. Daudzi šūtlaivu un vilcienu autobusi no lidostas darbojas pēc principa "jo agrāk iegādājaties, jo lētāk". Tas prasīs tikai dažas minūtes un ietaupīs naudu.

Stāviet unstaigājiet visur. Protams, mēs domājam visur, kur tas ir iespējams. Jūs ietaupīsiet transporta izdevumus un redzēsiet lielāku daļu no apmeklētās vietas.

Iepakojieties gudri. Lielu bagāžu ieteicams ņemt tikai ārkārtas gadījumos, pat ja tā ir iekļauta lidmašīnas biļetes cenā. Tā pazūd, ir smaga un to ir jānes. Turklāt vienmēr ir nepieciešama reģistrēšana, kas aizņem stundas ilgumu. Turklāt lētceļotājiem biļetes cena ietver tikai rokas bagāžu.

Iegādājieties vietējo SIM karti. Ja plānojat uzturēties kādā valstī ilgāk, noteikti iegādājieties vietējā operatora SIM karti, lai zvanītu un sakārtotu jautājumus.

Nepalaidiet garām studentu identifikāciju. Ja jums ir ISIC (Starptautiskā studentu identifikācijas karte), noteikti to neaizmirstiet paņemt līdzi. Jūs iegūsit atlaidi ieejas biļetēs uz daudzām apskates vietām vai varēsiet rezervēt lētākas biļetes.

Sarunājieties. Kā tūrists jums to var atļauties. Iemācieties censties un sarunāties par cenu.

Jums nav jātērē milzīgas naudas summas, lai apmeklētu skaistas vietas un iepazītu pasauli, tas ir iespējams arī bez ceļojumu aģentūras. Jau zināt, kas būs jūsu nākamais galamērķis?

"Ceļošana nekad nav jautājums par naudu, bet gan par drosmi" - Paulo Coelho

« 5 ieteikumi interjera dekora atjaunošanai vasarai Atsvaidzinoši vasaras padomi: Saglabājiet vēsumu un baudiet atsvaidzinošus brīžus »