Veselīgu brokastu nozīme: Lai diena būtu bagāta ar degvielu, kas nodrošina panākumus

MrOferto
Brokastis bieži tiek dēvētas par dienas svarīgāko ēdienreizi, un tam ir pamatots iemesls. Tās iedarbina vielmaiņu un nodrošina jūs ar enerģiju un barības vielām, kas nepieciešamas, lai veiktu rīta aktivitātes. Patiesībā pētījumi liecina, ka brokastu izlaišana var izraisīt dažādus negatīvus veselības traucējumus, piemēram, paaugstinātu aptaukošanās, 2. tipa diabēta un sirds slimību risku. Tāpēc ir svarīgi sākt dienu ar veselīgām un sabalansētām brokastīm, kas ietver olbaltumvielas, šķiedrvielas, veselīgos taukus un saliktos ogļhidrātus. Tas ne tikai nodrošinās jums noturīgu enerģiju, bet arī palīdzēs uzlabot kognitīvās funkcijas, garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. Mēs sagatavojām divas garšīgas receptes, ko izmēģināt mājās!
Veselīgu brokastu nozīme: Lai diena būtu bagāta ar degvielu, kas nodrošina panākumus

Greek Yogurt Bowl: 

Sastāvdaļas:

Instrukcijas:

 1.  Ieliec Greek yogurt bļodā un izlīdzini to. 
 2.  Uzliec uz yogurt svaigas ogas un mandeles. 
 3.  Pārlej virsū medu. 
 4.  Pasniedz un bauda!

Greek yogurt ir bagāts ar olbaltumvielām un zems cukura saturs padara to par lielisku veselīga brokastu izvēli. Ogās ir daudz antioksidantu, vitamīnu un šķiedrvielu, savukārt mandeles ir bagātas ar veselīgajām taukskābēm un E vitamīnu. Medus virsū pievieno saldumu, neiekļaujot papildu cukuru, ko citi saldinātāji satur.

Avocado Toast: 

Sastāvdaļas:

Instrukcijas:

 1. Apcep maizes šķēli līdz zeltainam brūnumam.
 2. Tajā pašā laikā izgriez avokado uz pusēm, izņem kaulu un izsco un uzliec to bļodā. 
 3. Ar dakši satauca avokado līdz vēlamai konsistencei. 
 4. Izplatiet sasmalcināto avocado uz maizes šķēles. 
 5. Uzliec uz tā sagrieztus ķiršu tomātus un sasmalcinātu feta sieru. 
 6. Pievieno sāli un piparus pēc garšas. 
 7. Pasniedz un bauda!

Avocado toast ir moderns un veselīgs brokastu variants, kas ir tikpat apmierinošs, cik garšīgs. Pilngraudu maize nodrošina šķiedrvielas un kompleksos ogļhidrātus, savukārt avocado ir bagāts ar sirds veselībai labvēlīgām mononepiesātinātajām taukskābēm, šķiedrvielām un vitamīniem. Ķiršu tomāti pievieno garšas eksploziju un vitamīnu C, savukārt feta siers pievieno sāļu garšu un kalciju.


« Patiesība par 10 000 soļiem: Vai tas patiešām ir nepieciešams labai veselībai? Pavasara modes tendences 2023 »